"СҚО әкімдігінің ДСБ" КММ "Жұмағали Тлеулин атындағы Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" ШЖҚ КМК

Қабылдау комиссиясы: 8 (771) 174-44-60

Петропавлдың жас білгірлері: сәулет ескерткіштері бойынша квест

Петропавлда қаланың сәулет ескерткіштеріне арналған квест-ойын өтті. Ойын қатысушылары туған өлкенің тарихы, мәдениеті мен сәулеті туралы жақсы білетін жастар болды.
Іс-шараның мақсаты: жастардың патриоттық сезімдерін тәрбиелеу; студенттердің ой-өрісін кеңейту; шығармашылық қабілеттерін, бастамашылығы мен жанасқыштық дамыту.
Ойын барысында қатысушылар түрлі тапсырмалар, басқатырғыштар, ребустар мен жұмбақтар шешіп, эрудиция, тапқырлық пен зеректілік көрсетті.
Іс-шара өз қаласына деген сүйіспеншілік пен білімнің нағыз мерекесі болды. Қатысушылар тек жағымды эмоциялар ғана емес, сонымен қатар Петропавлдың сәулет ескерткіштері туралы жаңа білім алды.