"СҚО әкімдігінің ДСБ" КММ "Жұмағали Тлеулин атындағы Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" ШЖҚ КМК

Қабылдау комиссиясы: 8 (771) 174-44-60

Колледжде бірінші курс студенттерінің "Студенттік күз" фестивалі өтті

Previous Next

27 қыркүйек күні колледждің басты дәстүрлі, салтанатты іс – шараларының бірі – "Студенттік күз-2024" өтті. Бірінші курс студенттерінің фестивалі - бұл студенттерді біріктірудің алғашқы қадамы, өйткені бұл мерекеде балалар бір-бірімен танысып қана қоймай, шығармашылық қабілеттерін де көрсете алады. Студенттер мен мұғалімдер өткізілген іс-шарадан тек жағымды әсер алды. Іс-шараның ресми бөлімі барысында колледж директоры Мукашев Айзар Манатович бірінші курс студенттерін құттықтады. Ол студенттерге білім алуда табандылық пен жігерлік тіледі. Балалар көңілді және ұмытылмас шығармашылық нөмірлер дайындады. Барлық топтар естелік дипломдармен марапатталды.