"СҚО әкімдігінің ДСБ" КММ "Жұмағали Тлеулин атындағы Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" ШЖҚ КМК

Қабылдау комиссиясы: 8 (771) 174-44-60

«Сәкен Сейфуллин - қазақ халқының ұлттық мақтанышы» атты ақпараттық сағат

Previous Next

15 қазанда Қазақстанда қазақ әдебиетінің негізін қалаушылардың бірі, көрнекті ақын мен жазушы, мемлекет және қоғам қайраткерінің туғанына 130 жыл толады. Оның өмірі мен шығармашылығы ел тарихында өшпес із қалдырды.

Ұлы қазақ жері мен қазақ халқының ұлы баласы. Олардың сүйіспеншілігімен және жарқын дарынымен дарынды.

Ж.Тілеулин атындағы Солтүстік Қазақстан жоғары медициналық колледжінің кітапханасында бірінші курс студенттері үшін орыс тілі мен әдебиетінің оқытушысы Н.А.Бурик бірлесіп «Сәкен Сейфуллин - қазақ халқының ұлттық мақтанышы» атты ақпараттық сағат ұйымдастырылды, онда балалар қазақ әдебиетінің көрнекті қайраткерінің шығармашылығымен, оның поэзиясымен танысты.

Бүгінде Сәкен Сейфуллин - қазіргі тәуелсіз Қазақстанның басты ұлттық кейіпкерлері мен рәміздерінің бірі. Келесі ұрпақ қазақ халқының тарихына қызығушылық танытып отыр. Сәкен Сейфуллиннің әлеуметтік-кәсіби, адамгершілік-этикалық, азаматтық қасиеттері мен ұстанымдарын зерттеуге қызығушылық артып келеді. Ол нағыз ақын болатын, ал нағыз ақын халқы тірі болғанша өмір сүреді...