"СҚО әкімдігінің ДСБ" КММ "Жұмағали Тлеулин атындағы Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" ШЖҚ КМК

Қабылдау комиссиясы: 8 (771) 174-44-60

Болашаққа инвестиция салу

Жас мамандарды оқыту үдерісіне қосу жай ғана қажеттілік емес, білім  болашағына салынған инвестиция. Дегенмен, жас мұғалімдер жиі бірқатар қиындықтарға тап болады: жаңа рөлге бейімделу, тәжірибенің болмауы, үнемі кәсіби өсу қажеттілігі. Сондықтан олармен тиімді жұмысты ұйымдастыру басым бағыттардың біріне айналады.

Колледжде әдіскер Амрина Г.К. жетекшілігімен жас мұғалімдер мектебі жұмыс істейді, оның аясында олар колледжде жұмыс істеу ерекшеліктерімен танысады, педагогикалық технологияларды зерттейді, коммуникативті дағдыларды дамытады.

Жас мұғалімдермен жұмыс – жүйелі көзқарас пен бүкіл педагогикалық ұжымның бірлескен күш-жігерін талап ететін күрделі процесс. Осы жұмыстардың нәтижесінде колледжге тек жоғары білікті мамандар ғана емес, жаңашылдық пен дамуға дайын пікірлестер ұжымы да келеді