"СҚО әкімдігінің ДСБ" КММ "Жұмағали Тлеулин атындағы Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" ШЖҚ КМК

Қабылдау комиссиясы: 8 (771) 174-44-60

1 қазанда колледж өз ардагерлерімен кездесті.

Previous Next

Алтын күз мезгілінде біз өзінің бар күші мен білімін халыққа, денсаулық пен жастық шағын жас ұрпаққа арнаған адамдарды құрметтейміз. Бұл күннің басқа атауы – мейірімділік пен құрмет күні.
Қазақстанда қарт адамдар 2 миллионнан астам. Бұл күні біз қарияларымызға ерекше ризашылығымызды білдіреміз. 1 қазанда колледж өз ардагерлерімен кездесті. Бұл күн олардың барлық еңбегін еске алуға және атап өтуге тамаша себеп болды. Бұл колледж жұмысына баға жетпес адал еңбегі, жастарды тәрбиелегені, білім беруді дамытуға қосқан үлесі үшін тағы да алғыс сөздерін айту мүмкіндігі болды.
Мерекелік концерт барысында колледж мұражайында келесі ұрпақтарымызға жолдау жазылған Уақыт капсуласы салынды. Бұл бірлігіміздің куәсі және бізді болашақ ұрпақпен байланыстыратын көпір болады.