"СҚО әкімдігінің ДСБ" КММ "Жұмағали Тлеулин атындағы Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" ШЖҚ КМК

Қабылдау комиссиясы: 8 (771) 174-44-60

«Тілім менің-мерейім!» мәнерлеп оқу сайысын

Previous Next

Сайыс мақсаты мен міндеттері: Қазақстан этностарын біріктіру арқылы қазақстандық патриотизмді тәрбиелеу; әдеби-көркемдік талғамды тәрбиелеу; көпшілік алдында сөйлеу дағдыларын белсендіру; оқушылардың шығармашылық әлеуетін сақтау және дамыту; студенттерді қоғамның адамгершілік, рухани және мәдени құндылықтарымен таныстыру.

Мәнерлеп оқу сайысы жекелей өткізілді. Сайысқа 10 студент  қатысты. Сайыс  барысында қатысушылар Қазақстан халықтар достығы, бірлігі мен ынтымағы туралы жүрекжарды поэтикалық шығармаларды орындады. Байқауға қатысушылардың өнерін бағалауды қазылар алқасының мүшелері: И.А.Дегтярева – кітапхана меңгерушісі, Н.А.Бурик – орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

Мәнерлеп оқу сайысына қатысқан жеңімпаздар:

1 орын – Нұрмұқанова Гүлмира М24-01к

2 орын –  Сиренко Кристина М24-03