2023 жылғы 13 қазанда Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаментінің өкілдері Солтүстік Қазақстан жоғары медициналық колледжіне жұмыс сапарымен барды

Оқушылармен кездесу 19 қазан Құтқарушылар күні қарсаңында өтті.

Спикерлер студенттерді Төтенше жағдайлар департаментінің мақсат-міндеттерімен және түрлі апаттар мен оқыс оқиғалар кезінде халыққа көмек көрсету бойынша құрылымдық бөлімшелердің жұмысымен таныстырды. Сондай-ақ, жастардың мәдени қауіпсіздігін арттыру аясында төтенше жағдайлардың алдын алу бойынша профилактикалық жұмыстар жүргізілді.

Соңында ТЖД қызметкерлеріне колледж бойынша экскурсия жүргізілді, оның барысында студенттердің клиникалық дағдыларының деңгейімен танысу үшін симуляциялық орталыққа барды.

DSC 0933DSC 0951