"СҚО әкімдігінің ДСБ" КММ "Жұмағали Тлеулин атындағы Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" ШЖҚ КМК

Қабылдау комиссиясы: 8 (771) 174-44-60

Референдум нәтижелері бойынша ақпараттық жұмыс

Previous Next

Солтүстік Қазақстан облысының Жұмағали Тлеулин атындағы жоғары медициналық колледжінде референдум нәтижелері бойынша ақпараттық жұмыс өтті.

«Референдум аяқталғанына қарамастан, біз кәсіпорын жұмысшыларымен, жастармен және еңбек ұжымдарымен кездесуді жалғастырамыз. Олар қабылдаған шешімдері үшін алғыс айтамыз. Біз бар сұрақтарға жауап беріп, диалог орнатамыз. Адамдармен ортақ тіл табуымыз қуантады, конструктивті әңгіме жүргізу мүмкіндігі бар», — деді жастар ресурстық орталығының жетекшісі Дамир Абдин.

Референдум нәтижесінде Қазақстанның көпшілігі атом электр станциясын салуды қолдады. Солтүстік Қазақстан облысында президенттің бастамасын 178 195 адам қолдады.

Кездесудің соңында спикерлер студенттер мен педагогтарға дауыс беруге қатысқандары және азаматтық ұстанымдарын көрсеткендері үшін алғыс айтты.