Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжінде «Медициналық және әлеуметтік күтім» құзыреттілігі бойынша WorldSkills өңірлік кәсіби шеберлік конкурсы өтті

Конкурсқа мемлекеттік және орыс тілдерінде «Мейіргер ісі», «Емдеу ісі 1», «Емдеу ісі 2» мамандықтарының студенттері қатысты. Конкурстық тапсырма бірнеше жеке модульдерден тұрды:
«Стационардағы күтім»
«Үйде күтім жасау»
«Хоспис күтімі»

WorldSkills халықаралық қозғалысы беделді арттыруға және жұмыс мамандықтарын танымал етуге, білікті кадрларды даярлауда жаңа трендтер құруға бағытталған.
Конкурс қорытындысы бойынша жеңімпаздар анықталды:
1 орын - Жолдыбай Жания;
2 орын - Минакова Анастасия;
3 орын - Усенов Салим.

Конкурс барысында қатысушылар кәсіби дайындықтың жоғары деңгейін көрсетті, көңілдері шаттық пен қуаныш сезіміне бөленді.
Барлық қатысушыларды құттықтаймыз!