Солтүстік Қазақстан жоғары медициналық колледжінде WhatsApp жүйесінде студенттерді қолдау қызметі жұмыс істейді

Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжінің студенттерді қолдау қызметі (СҚҚ) – колледж әкімшілігі мен студенттер арасында жаңа форматта тиімді коммуникацияларды қамтамасыз ететін, сондай-ақ консультациялық қызметтер көрсететін ақпараттық ресурстық орталық.
КҚҚ қызметінің негізгі қағидаттары студенттерге бағдарлануға, алынған ақпараттың құпиялылығына, сенім негізінде ынтымақтастыққа, мәселелерді шешудегі объективтілікке, дұрыс ақпарат беруге бағытталған.
КҚҚ қызметі:
• Академиялық мәселелерді шешуде студенттерді қолдау;
• Білім алушыларға білім алу процесінде жәрдемдесу;
• Жеке және кәсіби өсуді дамыту саласында консультациялық қызметтер көрсету;
• Ақпараттық қолдау, сондай-ақ білім алушыларды колледж қабырғасындағы өзгерістер мен жаңалықтар туралы уақтылы хабардар ету;
• Алынған ақпараттың сақталуын және құпиялылығын қамтамасыз ету және т.б.
Барлық сұрақтар бойынша студенттер WhatsApp 8-771-174-62-02 нөміріне хабарласа алады
Қолдау қызметі оқу кезеңінде кез-келген мәселелер бойынша білім алушыларға кеңес береді.
СҚҚ - көрсетілетін қызметтер спектрі дамыған, сапасы мен тиімділігі түбегейлі жаңа деңгейге көтерілетін орталық.