2024 жылдың 29 ақпанында Солтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжінде «Екі жұлдыз» дәстүрлі таланттар конкурсы өтті

Алғыс айту күніне арналған жыл сайынғы конкурс студенттер мен оқытушылардың өзара сыйластық қатынасын анықтап отырады. Олар конкурс дуэттерінің құрамында қатысушы болды.
Конкурстың мақсаты студенттер мен педагогтар арасында достық атмосфераны қалыптастыру және біріктіру болды.
Нәтижесінде мақсатқа қол жеткізілді – барлық қатысушылар бір-бірін жақсы түсіне бастады, сондай-ақ қазылар алқасы мен көрермендерді лирикалық, заманауи, түрлі нөмірлермен қуантты.
Біздің қатысушыларымызды әділ бағалауға шақырылған қонақтар қазылар алқасының мүшелері:
Султанов Серик Хамзинович – «Senim» Денсаулық сақтау жүйесі қызметкерлерінің салалық кәсіптік одағы» РҚБ Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының төрағасы;
Кашенцева Светлана Тимофеевна – балалар үйінің директоры;
Зейнуллин Бауыржан Жанатович – «Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы» техникалық және кәсіптік білім беру бөлімінің басшысы;
Завьялова Елена Николаевна – Петропавл қаласы әкімдігі аппаратының бас маманы, Петропавл қаласы әкімдігі жанындағы кәмелетке толмағандар істері және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі комиссияның хатшысы;
Исмаилова Мадина Болатовна – «СҚО әкімдігінің ішкі саясат басқармасы» КММ «Әлеуметтік даму және ақпарат орталығы» КММ Жастар саясаты бөлімінің маманы;
Нурсеитов Тамерлан Нариманович - республикалық конкурстардың бірінші дәрежелі лауреаты, Qyzylzhar Production командасының резиденті, облысымыздың белгілі дыбыс инженері.
Нәтижесінде, гитараның серпінді сүйемелдеуімен қосылып ән шырқаған кезде қазылар алқасының жүректеріне жылы сезім ұялатты. Конкурс жеңімпаздары ақпараттық-техникалық орталықтың бастығы Иван Иванович Стреляев пен Д21-11 тобының студенті Алмаз Дүйсембаев атанды.