29.02.2024 жылы «Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 9 орта мектебі» КММ-де 9-сынып оқушылары арасында арнайы пәндер оқытушылары мен Ф20-02 тобының колледж студенті практикалық дағдыларын көрсете отырып, кәсіби бағдарда әңгімелесу өтті

Біз жүрек-өкпе реанимациясын жүргізу алгоритмін көрсеттік. Демонстрациядан кейін әрбір тілек білдірген оқушы арнайы пәндер оқытушысы мен колледж түлегі студентінің басшылығымен осы дағдыны жеке өзі пысықтай алды. Мектеп оқушыларының көпшілігі манекенмен жұмыс істеуге ниет білдірді. Оқушылармен кездесу барысында біз колледжіміздің мамандықтары, оқу мерзімі, қабылдау ережелері туралы әңгімелестік.
Балалар өте риза болды!

КГП на ПХВ “Северо-Казахстанский высший медицинский колледж” КГУ “УЗ акимата СКО”КГП на ПХВ “Северо-Казахстанский высший медицинский колледж”