2023 жылғы 22 желтоқсанда Солтүстік Қазақстан жоғары медициналық колледжінің бірінші курс ерікті студенттері оқытушылар Изотова А .А. және Беззабарным А.А., "Ақ Бим" баспанаға көмек көрсету қайырымдылық акциясына қатысты

Студенттер баспанаға барып, оның тұрғындарымен танысты. Жануарларға гуманитарлық көмек көрсетілді. Баспана қызметкерлері шағын экскурсия өткізіп, жануарлардың қандай жағдайда өмір сүретінін көрсетті. Белсенділер болашақта баспанаға қандай көмек қажет екенін білу үшін басшылықпен сөйлесті. Студенттерде көптеген эмоциялар болды және қайта келуге деген ұмтылыс болды.

Акцияның мақсаты көшеде қалған жануарларға көмек көрсету ғана емес, жас ұрпақты рухани-адамгершілік тәрбиелеу, балаларды қайырымдылық бағдарламаларын іске асыруға тарту болды.